icoDla kogo?

Dla dziecka

Zastanawiasz się co sprawi największą radość Twojemu dziecku? Zabawka, nowe słuchawki, power bank, a może kolejny zestaw klocków?

Zweryfikujmy to wspólnie! Ekipa Świętego Mikołaja zadzwoni do Twojego dziecka i porozmawia z nim o trudnych wyborach :).

Koniecznie zapisz w formularzu coś (np. opisz konkretne wydarzenie) co pomoże nam uwiarygodnić rozmowę. Taka rozmowa sprawi, że wybór prezentu będzie dużo łatwiejszy, a Twoje dziecko będzie miało dużo zabawy (no i może już do świąt jednak będzie grzecznie wynosić śmieci, bo Mikołaj przecież obserwuje).

Dla partnera

Co roku próbujesz zaskoczyć najbliższą Ci osobę? No tak… dylemat zawsze ten sam. Prezent użyteczny, czy raczej zabawny? A może coś zupełnie odjechanego?

W tym roku pomożemy Ci ustalić, co będzie najlepszym rozwiązaniem :). Wybierz, który z Członków Ekipy Świętego Mikołaja powinien zadzwonić do Twojej dziewczyny, chłopaka, żony, męża, partnera, czy partnerki. Napisz w formularzu coś, co sprawi, że rozmowa będzie absolutnie prawdziwa i wyjątkowa. Czy bliska osoba była grzeczna (?!), a może absolutnie podnosi Ci ciśnienie na każdym kroku a mimo to zasługuje na niestandardowy prezent?

Śnieżynka, Mikołaj lub Elf zadzwonią i sprawią, że wybór prezentu a tym święta będą absolutnie wyjątkowe! Przy okazji zabawy będzie co nie miara :). Jeśli będziesz chcieć, nagramy i wyślemy Ci tę rozmowę na maila, byście mogli jej wspólnie posłuchać :).

Dla współpracownika

Jak sprawić, by atmosfera świąteczna już teraz udzieliła się Twoim współpracownikom? Co roku kupujesz drobiazgi, gadżety świąteczne… a może by tak w prezencie zamówić wyjątkową rozmowę z Członkiem Ekipy Świętego Mikołaja? Rozmowa będzie absolutnie wyjątkowa, jeśli w formularzu napiszesz nam coś o tej osobie… o jej zwyczajach (nawet tych, które Cię denerwują ;) o tym, ż ostatnio nie dostałeś kawy, a herbata była bez cukru, choć słodzisz od zawsze :).

Takim prezentem sprawisz niemałą przyjemność koledze, koleżance, Szefowi….


Nie czekaj! Już dziś zamów telefon od Świętego Mikołaja i baw się wspaniale. Zapraszamy!